1 hodnocení

ACTIVE O2 - ICED BERRY (borůvka), 750ml

Osvěžující funkční nápoj s příchutí ledových borůvek.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
39 Kč
Kategorie: Prémiové produkty
Hmotnost: 0.75 kg
Položka byla vyprodána…

Kyslíková voda ACTIVE O2 vzniká na bázi minerální vody Adelholzener a je obohacená o přírodní kyslík, obsahuje minimálně 50 mg kyslíku v litru. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organizmus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

Stylová láhev, praktický sportovní uzávěr a řada příchutí. ACTIVE O2 je COOL moderní značka, která je ideální pro ty, kteří jsou venku. Ať už sportujete, nakupujete nebo řídíte auto - ACTIVE O2 může jít s Váma kdekoliv. 

  • nejprodávanější funkční voda na Německém trhu!
  • přímo z hlubin Bavorských Alp
  • voda nejvyšší čistoty obohacená o minerály
  • voda chráněná nepropustnou vrstvou jílu
  • obsahuje kyslík (0,003%), který dodáva ACTIVEO2 jeho výraznou a velmi osvěžující chuť

 

SLOŽENÍ:
Přírodní minerální voda, fruktózový sirup, regulátor kyselosti kyselina citrónová, přírodní jablečné aroma s dalšími přírodními aromáty, sladidla: cyklamát, sacharin, acesulfam draselný; kyslík (0,003%).

 

SKLADOVÁNÍ: Skladujte při pokojové teplotě, bez vystavení přímému slunečnímu záření. Ideálně podávejte dobře vychlazené!

 

BALENÍ: 750 ml

 

Obsahuje zanedbatelné množství tuku, nasycených mastných kyselin, bílkovin a soli.

Zpět do obchodu